ביטול כרטיסים לסרט – המדריך המלא

ביטול כרטיסים לסרט יכול להתבצע גם ללא הגעה פיזית לקופות בית הקולנוע, כל עוד נותר עוד מספיק זמן עד ההקרנה. אך גם אם לא זה המצב, בחלק מהמקרים ניתן לבטל את הכרטיסים באמצעות הטלפון. ריכזנו עבורכם את כל הדרכים והתנאים לביטול כרטיסים ברשתות הקולנוע הגדולות.

ביטול כרטיסים ברשת יס פלאנט

קולנוע יס פלאנט מאפשר ביטול כרטיסים דרך אתר האינטרנט. הביטול מתאפשר כ-15 דקות לאחר רכישת הכרטיסים, וכל עוד נותרו לפחות 6 שעות לפני תחילת הסרט. לחצו כאן למעבר לעמוד ביטול הכרטיסים ביס פלאנט.

במידה ואתם לא עומדים בתנאים, תוכלו לנסות לבטל את הזמנתכם בטלפון ע"י התקשרות לבית הקולנוע בו ביצעתם את ההזמנה. מספרי הטלפון של בתי הקולנוע של יס פלאנט מרוכזים בעמוד הזה.

ביטול כרטיסים ברשת סינמה סיטי

בדומה לרשת יס פלאנט, גם בסינמה סיטי ניתן לבטל כרטיסים דרך האתר. הביטול מתאפשר כ-15 דקות לאחר ביצוע ההזמנה, ועד 3 שעות לפני תחילת הסרטלחצו כאן למעבר לעמוד ביטול הכרטיסים.

אם לא הצלחתם לבטל דרך האתר, או שברצונכם לבטל רק חלק מההזמנה, אתם בבעיה וייתכן שתצטרכו להגיע לקופות הקולנוע, זאת מכיוון שהאתר של סינמה סיטי לא מכיל מספר טלפון של שירות לקוחות (ניתן לשלוח להם פקס).

ביטול כרטיסים ברשת גלובוס מקס

ברשת גלובוס מקס ניתן לבטל כרטיסים לסרט דרך האתר. לחצו כאן למעבר לעמוד ביטול הכרטיסים. גם ברשת גלובוס מקס ניתן לבטל את הכרטיסים כ-15 דקות לאחר ביצוע ההזמנה, ועד 3 שעות לפני תחילת ההקרנה.

ניתן לנסות לבטל כרטיסים גם דרך הטלפון. מספר הטלפון של רשת גלובוס מקס הוא 2235*.

ביטול כרטיסים ברשת רב חן

ברשת רב חן ניתן לבטל כרטיסים דרך אתר האינטרנט. לחצו כאן לעמוד ביטול הכרטיסים. ניתן לבטל כ-15 דקות לאחר רכישת הכרטיסים, וכל עוד נותרו לפחות 6 שעות לפני תחילת הסרט. לחצו כאן למעבר לעמוד ביטול הכרטיסים.

ניתן לנסות ולבטל כרטיסים גם בטלפון של בית הקולנוע אליו הזמנתם כרטיסים. רשימת מספרי הטלפון של בתי הקולנוע של רב חן נמצאת כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים